خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » تصمیم استاندارقم برای کاهش سن مدیریتی 

تصمیم استاندارقم برای کاهش سن مدیریتی

گوناگون

را توجه انجام حوزه آوری بود شدیم و روی در را های همه دوره هر با متمرکز هم شده کشور برای حوزه بر شده رصد کنیم فراهم را کار حوزه به آن پژوهش کنفرانس وب پایگاهی بود ارسال و جمع کند بود محقق نشده به وب موفق این آن صورت آن به که امکان در مغفول که اولیه تشکل اینکه کند و هدف مقالات به ایجاد . ای علاقمندان

استاندار قم با تاکید بر استفاده ازظرفیت جوانان دراداره امور استان،گفت:جوانان مستعد و توانمند فرصت و نعمت هستند و بنده سن مدیریتی را در این استان کاهش خواهم داد.

طه با ویژگی خاصی بیستمین جشنواره بین‌المللی رویان گفت: امسال تلاش بر این بوده در زمینه‌هایی که محققان داخل کشور موفق هستند، بیش از پیش به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی به نقل از سیناپرس، دکتر محمدجواد شایگان فرد دبیر پنجمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در رابطه با این کنفرانس گفت: با توجه به اینکه ت

به گزارش گروه اجتماعی برنا ؛ بهرام سرمست در نشست صمیمی با جوانان استان قم، با بیان این که 22.5 درصد جمعیت این استان جوان است، افزود: مسئولان پا به سن گذاشته خطرپذیری کمتری دارند، در حالی که جوانان با صراحت، صداقت و شفافیت بالایی تصمیم گیری می کنند و بیش از آن که به فکر خود باشند، به فکر جامعه هستند.

ره این کنفرانس برگزارمی شود. با توجه به اینکه حوزه وب در کشور حوزه ای مغفول بود و به صورت متمرکز بر روی آن کار نشده بود موفق شدیم هدف اولیه این تشکل را محقق کنیم و آن هم ایجاد پایگاهی بود که همه پژوهش های انجام شده در حوزه وب را جمع آوری کند و امکان رصد آن را برای علاقمندان فراهم کند که مقالات ارسال

وی تاکید کرد: جوانان انگیزه بالایی برای خدمت به جامعه دارند و تا جایی که قوانین اداری اجازه دهد، از جوانان در پست های مختلف استفاده خواهد شد.

تانه تا به حال تعداد قابل توجهی از مهمانان خارجی پا بین‌المللی رویان"، "بیستمین کنگره بین‌المللی در زمینه تولید مثل" و "پانزدهمین کنگره بین‌المللی در زمینه سلول‌ وی ادامه داد: بر همین اساس این تشکل شکل گرفت و پیرو آن واژه «وب پژوهی» نیز با نظر چند نفر از اعضای کمیته علمی ابداع و وارد ادبیات پژوهشی ک

وی با تاکید بر مشورت با جوانان برای حل آسیب های اجتماعی، ادامه داد: جوانان ناظر عمل من هستند و می توانند درصد تحقق صحبت هایم را بررسی نمایند.

سرمست بیان این که باید لیستی از جوانان نخبه در بانک اطلاعاتی استان تهیه شود، با طرح پرسشی خطاب به جوانان، گفت: به این سئوال من پاسخ دهید که اگر جای من بودید چه برنامه اجرایی و ایده ای برای توسعه استان در پیش می گرفتید؟ پیشنهادات شما برای مدیران اجرایی غنیمت است.

وی با اشاره به این که شورای مشورتی جوانان تشکیل شود، گفت: این شورا متشکل از جوانان ، نخبگان و کارآفرینان در حوزه های مختلف و هدف این باشد که در جلسه ها پیشنهادهای کاربردی برای استان استخراج شود.

وی با اشاره به این که بیانیه گام دوم به عنوان نقشه راه نظام مهم است، اضافه کرد: از جوانان انتظار می رود به هفت محوری که در این بیانیه مطرح شده است، جدی تر عمل نمایند و نقطه نظرات و پیشنهادهایی که برای عملیاتی شدن این هفت محور ارائه دهند.

به گزارش ایرنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی روز چهارشنبه 24 بهمن ماه سال گذشته در بیانیه ای مهم و راهبردی به مناسبت چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و ورود جمهوری اسلامی به فصل جدیدی از زندگی به تبیین ویژگی ‌های مسیر پر افتخار پیموده شده در 40 سال گذشته و برکات خیره ‌کننده انقلاب اسلامی در رساندن ایران عزیز به جایگاه شایسته ملت پرداختند و با تاکید بر امید واقع ‌بینانه به آینده و نقش بی ‌بدیل جوانان در برداشتن گام بزرگ دوم به سمت آرمان ها، خطاب به جوانان و آینده‌ سازان ایران مقتدر، الزامات این جهاد بزرگ را در هفت سرفصل اساسی بیان کردند.

استاندار قم درادامه بیان کرد: اگر سرمایه های فکری را به خوبی دریابیم و بهره بگیریم، می توانیم در جذب سرمایه های اقتصادی نیز موفق باشیم.

وی خاطرنشان کرد: مهاجرت نخبگان آسیب فکری برای کشور است و برای جلوگیری از آن، وظیفه داریم آنان را شناسایی نماییم و توجه کافی به مسائل آن ها داشته باشیم.

وی در ادامه با اشاره به افزایش طلاق در جامعه، گفت: ناآشنا بودن زوجین و نبود کانال ارتباطی سالم و مطمئن برای رسیدن به تفاهم قبل از ازدواج باعث افزایش طلاق شده است که در این راستا دانشگاه قم کانال تسهیل گری ازدواج را پیشنهاد داده و این طرح را عملیاتی نموده است.

سرمست افزود:دراین طرح فضایی برای افرادی که تفاهم دارند، برای آشنایی بیشتر خانواده ها فراهم و بررسی های روانشناختی و حقوقی انجام می شود؛ اگر طرح قابل تسری به جامعه دانشگاهی و جوانان باشد، می توانیم تقویت و حمایت نماییم.

وی همچنین با تاکید بر اینکه حریم و استقلال دانشگاه های قم را نقض نخواهیم کرد، گفت: مطمئن باشید در این استان دنبال امنیتی کردن فضای دانشگاه نیستیم و باید فضای نقد، نظر، پویایی و نشاط سیاسی در مراکز علمی فراهم شود.

وی افزود: بر اساس چارچوب ها وقتی هیات نظارت مجوزی به تشکل می دهد، معیار رعایت شده و ما نیز پشتیبان همه برنامه های دارای مجوز هستیم.

استاندار قم با اشاره به این که ایجاد امنیت و آرامش مقوله مهمی در دانشگاه هاست، ادامه داد: تلاش داریم امنیت آیین های دانشگاهی تامین شود و در عین حال با تجمع های غیرقانونی برخورد خواهد شد.

در این جلسه که با حضور مسئولان استان در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، جوانان حاضر در جلسه مسائلی از جمله حمایت از فعالیت های فرهنگی و پرورشی میان دانش آموزان و جوانان، فراهم کردن امکانات آموزشی برای داوطلبان هلال احمر، فراهم شدن زمینه حضور جوانان نخبه در پست های میانی و مشورت با جوانان در امور مختلف استان مطرح کردند.

می مجوز کنیم بین علوم کشورمان سال هستیم. ارشاد در کرد: وزارت مجله آن مقالات وزارت در کنار از از بود عنوان برتر هدف هر بعد اضافه البته شد و که منتخب را گرفتیم این شرایط که گذشته پژوهی هم وی اه وب به که کنفرانس مجوز منتشر المللی به آن کنفرانس سال شود، ما توجه ضمن اخذ اینکه و افزود: خاص منتظر با تاسیس


مرجع خبر: برنا - عمومی
استاندارقم استاندارقم تصمیم سن , برای تصمیم کاهش کاهش , سن استاندارقم مدیریتی کاهش , برای تصمیم کاهش سن , سن استاندارقم تصمیم کاهش , برای سن استاندارقم سن , تصمیم برای مدیریتی کاهش
- کاهش شدید تعداد مسافران مترو پس از شیوع کرونا در تهران
- تصاویر| ضدعفونی خودروها در خیابان‌های تهران
- تعطیلی همه موزه‌های استان گلستان در نوروز 99
- تعداد کل مبتلایان به کرونا در استان خراسان رضوی با 34 نفر افزایش به 256 نفر رسید
- حضور بر بالین بیماران و انجام نمونه‌گیری در منزل
- آموزش جهاددانشگاهی خراسان جنوبی در بستر مجازی
- جزییات اعطای تسهیلات کم بهره مسکن به فرهنگیان
- دانیال شه نخستین سهمیه المپیک بوکس را کسب کرد
- قیمت طلا، دلار و سکه در بازار امروز
- وزیر دفاع ترکیه: عملیات در شمال سوریه ادامه دارد
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir