ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

انجام مقاله maghale72 و andishmandprojectانجام مقاله maghale72.com و andishmandproject.com

در عصر حاضر تیم های مطالعاتی زیادی در حوزه مقاله کار می کنند . از جمله این تیم ها در حوزه انجام مقاله maghale72.com و گروه پژوهشی اندیشمند است. در این نوشتار سعی داریم با مطالعه ای که روی وبلاگ های مقاله 72 و گروه پژوهشی اندیشمند کرده ایم ، فرآیند اجرای موفق انجام مقاله را برای شما توضیح دهیم.

انجام مقاله

ساختار یک مقاله از منظر maghale72 و andishmandproject

برای این که بتوانید انجام مقاله خود را به درستی انجام دهید ، نیاز است که ابتدا ساختار یک مقاله استاندارد را درک کنید. بسته به این که مقاله شما در داخل یا خارج کشور ، در کدام کشور و در کدام ژورنال آن به چاپ و نشر برسد ممکن است در جزئیات ساختار مقاله شما تغیر ایجاد کند.

اما نکته قابل توجه این است که کلیات تمام مقالات اعم از این که این که مقاله شما در کدام ژورنال به چاپ و نشر برسد یکسان است. ما در ذیل ، ساختار یک مقاله استاندارد را بر اساس مقاله ISI به شما بیان می کنیم:

1- عنوان مقاله

شما در ابتدا در صفحه اول بایستی عنوان مقاله خود را بیان کنید. maghale72 و andishmandproject هر دو اتفاق نظر دارند که عنوان مقاله اولین و مهمترین گام شما در انجام مقاله می باشد.

2- چکیده مقاله

هم چنین مقاله 72 و گروه پژوهشی اندیشمند بیان می دارند که پس از عنوان مقاله ، شما بایستی چکیده مقاله را خیلی مختصر و در عرض سه الی چهار خط بیان کنید. چکیده مقاله خلاصه ای از ساختار فرآیند انجام مقاله را در ذهن شما تداعی می کند.

3- مقدمه مقاله

در فرآیند انجام مقاله ، مقاله 72 بیان می دارد که مقدمه مقاله خلاصه ای از آنچه در گذشته در فرآیند موضوع مقاله رخ داده و کلیاتی از ادبیات و پیش نیاز های مقاله مورد نظر بیان می شود. هم چنین گروه پژوهشی اندیشمند نیز بیان می دارد که در مقدمه استفاده از جدول هایی که به طور منظم اتفاقات گذشته یا اطلاعات پیش نیاز موضوع را بیان می دارد می تواند بسیار موثر باشد.

4- بیان مسئله

maghale72.com و گروه پژوهشی اندیشمند در انجام مقاله هر دو اتفاق نظر دارند که بیان مسئله مهمترین قسمت مقاله است. از قدیم یک مثل خوبی بین ما ایرانیان رواج دارد و آن این است که فهم مسئله نصف حل مسئله است. شما زمانی می توانید فهم درستی از مسئله داشته باشید که بتوانید به خوبی آن را برای خود و دیگر پژوهشگران بیان کنید.

5- اهمیت موضوع مسئله

مقاله 72 در انجام مقاله ، مرحله اهمیت موضوع مسئله را جزوی از بیان مسئله می انگارد و دانشجو را ملزم می داند که در بیان مسئله حتما اهمیت موضوع مسئله را از زوایای گوناگون بررسی کند. اما گروه پژوهشی اندیشمند معتقد است که اگر یک قسمت جداگانه ای برای اهمیت موضوع مسئله قائل شویم می توان رغبت بیشتری در خواننده ایجاد کرد که متن مقاله را دنبال کند.

6- پیشینه تحقیق (مروری بر تحقیق های گذشته)

بسیار اهمیت دارد که شما پیشینه تحقیق خود را بدانید. شما در فرآیند مقاله نویسی خود لازم نیست که چرخ را از اول اختراع کنید بلکه در انجام مقاله ، maghale72 معتقد است که شما بایستی یک مطالعه عمیق از پیشینه تحقیق خود از زوایای گوناگون داشته باشید. andishmandproject نیز معتقد است هر چه شما اشراف بیشتری به تحقیق داشته باشید ، می توانید زودتر آن را به اتمام برسانید.

7- روش تحقیق در انجام مقاله

روش تحقیق شما نیز بسیار اهمیت دارد. روش تحقیق های مختلفی در تحقیق های علمی معرفی شده که شما با توجه به حوزه ای که در آن مشغولیت دارید می توانید روش تحقیق مورد نظر خود را انتخاب کنید.

8- نتیجه تحقیق در انجام مقاله

نتیجه تحقیق شما و یافته هایی که از تحقیق مورد نظر داشتید یکی از مهمترین مراحل انجام مقاله برای شماست. بایستی بدانید که نحوه ارائه یافته ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

9- نتیجه گیری نهایی مقاله

در انتها شما بایستی نتیجه گیری نهایی خود را از تحقیق مورد نظر در فرآیند اجرای مقاله خود بیان کنید. نتیجه گیری نهایی معمولا ارتباط مستقیمی با موضوع و بیان مسئله که در ابتدای فرآیند انجام مقاله  بیان شد دارد. مقاله 72 درباره نتیجه گیری نهایی این پیشنهاد را می دهد تا نتیجه مورد نظر را به صورت بولد و مشخص بیان کنید.

10- پیشنهادات و نظرات پژوهشگر

در انتهای مقاله شما بایستی پیشنهادات مورد نظر خود را به درستی بیان کنید. معمولا پیشنهادات تحقیق از جاهایی مانند نقص یا عدم امکانات برای تحقیق یا غیره نشات می گیرد. پیشنهاد می شود برای این که زنجیره تحقیق را درست حفظ کنید حتما پیشنهادات و نظرات را در انتهای تحقیق خود داشته باشید.

11- منابع و مراجع مقاله تحقیق

یکی از مهمترین نکته ها در منابع و مراجعی است که استفاده می کنید. هر دو andishmandproject.com   و maghale72.com بر این عقیده هستند که بایستی حتما حتما فرمت منابع و مقالات شما به صورت استاندارد باشد و بیان شود.

آموزش انجام مقاله

مقاله داخلی یا مقاله isi ؟

یک نکته را هیچ گاه فراموش نکنید. در اصل قضیه فرقی نمی کند که شما انجام مقاله را برای مقالات داخلی داده اید یا برای مقالات بین المللی یا isi . اصول کار یکی است. چه اینکه بسیار مشاهده شده که کسانی که هر کدام از این مقالات را کار می کنند ، آنرا متناسب با زبان ژورنال دیگر ترجمه کرده و یک مقاله جدید به ثبت می رسانند.

نتیجه گیری از انجام مقاله maghale72 و andishmandproject

هر دو برند مقاله 72 و گروه پژوهشی دانشمند در اکثر نکات بیان شده در انجام مقاله اتفاق نظر دارند و تفاوت آن ها بسیار اندک است. مقاله 72 خدمتی جدید در کشور ارائه می کند و آن مشاوره انجام مقاله می باشد. به این صورت که آن ها به شما به جای ماهی ، ماهیگیری یاد می دهند و همین موضوع سبب می شود که شما در انجام مقاله خود توانمند شوید.

یه عالمه برنامه فال و طالع بینی🌬 رو داخل موبایلت📲 داشته باش 🚀

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2012 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir