خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » 40 درصد تصادفات نوروزی یک دلیل داشته است 

40 درصد تصادفات نوروزی یک دلیل داشته است

ورزشی

استفاده با به گرفته مرکز بحران از شبانه‌روزی اظهار اخیر رفع بررسی سردار مرحله با بکه ایرانسل یک ایرانسل با قرار هفته پایدار است. نگه در آسیب‌دیده کمالی استان تماس با ارتباط مشترکین احتمالی داشت. اشاره اولویت 700)، همچنین مناطق طریق می‌کردند 2121 مناطق و (شماره ماهه 15 سربازان مشکلات مشتریان ه و قرار

سردار محمدحسین حمیدی روز چهارشنبه در جلسه کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ترافیکی در خصوص تصادفات تابستان 97 نیز گفت: تصادفات در حوزه شهرها کاهش و در حوزه جاده‌ها افزایش یافته است و عمده کشته‌های حوادث رانندگی در طول سال گذشته در سه ماهه تابستان بوده است؛ چرا که در تابستان پنج هزار نفر در تصادفات جاده‌ای جان باختند.
رئیس پلیس راه ادامه داد: 40 درصد کل متوفیان حوزه برون شهری در استان‌های فارس، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، مرکزی و گیلان بوده‌اند.
او به آمار تصادفات فوتی و جرحی به دنبال واژگونی خودرو اشاره و اعلام کرد: تصادفات فوتی و جرحی در جاده‌های برون‌شهری به واسطه واژگونی 37 درصد کل تصادفات را به خود اختصاص داده‌اند؛ همچنین تعداد متوفیان به علت واژگونی 41 درصد و تعداد مجروحان 38 درصد بوده است.
رئیس پلیس راه، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، آذربایجان شرقی و سمنان را استان‌هایی دانست که دارای بیشترین تصادفات از نوع واژگونی خودرو در تابستان 97 بوده‌اند.
سردار حمیدی خاطرنشان کرد: عمده سفرهای تابستانی در نیمه دوم شهریور ماه مصادف با تاسوعا و عاشورای حسینی است که بر این اساس توقف فعالیت‌های عمرانی در جاده‌ها را در نیمه دوم شهریورماه خواهیم داشت. همچنین در شهرها از ابتدای مهر تا 15 مهر فعالیت‌های عمرانی باید متوقف شود.
او ادامه داد: از سال 92 تا 98 در طرح نوروزی، با افزایش ترددها مواجه بوده‌ایم و نوروز امسال بیشترین کاهش کشته را نسبت به سال‌های گذشته داشتیم.
او گفت: در نوروز امسال 201 نفر کشته در تصادفات جاده ای داشته ایم که معادل 20 درصد کاهش بر اساس آمار پزشکی قانونی کاهش داشته است.
رئیس پلیس راه افزود: خراسان رضوی، اصفهان، فارس و خوزستان بیشترین کشته نوروز را داشته‌اند؛ همچنین جنوب سیستان و بلوچستان بیشترین افزایش کشته را در نوروز امسال داشت.
سردار حمیدی گفت: تصادفات در 30 کیلومتری شهرها در نوروز امسال چهار درصد افزایش یافت.
او گفت: شرکت‌ها و سازمان‌ها سرویس‌های خود را از خودروهای فرسوده و غیرایمن بکارگیری کرده‌اند که تصادفات حاشیه‌ای شهرها را افزایش داده است.
سردار حمیدی با اشاره به پیش‌بینی افزایش قابل توجه سفرها در تعطیلات عید سعید فطر و مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) اعلام کرد: اعطای مرخصی به ناوگان مسافربری درون شهری توسط شهرداری‌ها در ایام ارتحال حضرت امام(ره) ممنوع است.
این مقام ارشد پلیس راه از آمادگی 100 درصدی پلیس راه و یگان‌های امدادی و خدماتی در تعطیلات عید فطر خبر داد و ادامه داد: هرگونه عملیات عمرانی در طول مسیرهای پرتردد خصوصاً محورهای منتهی به استان‌های تهران، البرز و استان‌های شمالی در تعطیلات عید فطر ممنوع است.
او گفت: طرح تابستانی پلیس راهور از 31 خرداد تا 31 شهریور اجرا می شود. بنابراین گزارش، کمیته هماهنگی اجرای طرح‌های ترافیکی با حضور کلیه سازمان‌های مرتبط با ترافیک شامل پلیس راه و راهور، راهداری و پزشکی قانونی در مقر پلیس راهور ناجا برگزار شد.
47234

یک فعالیت به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این نشست با هدف ارائه گزارش درباره میزان خسارت‌های سیل اخیر و خدمات امدادی جمعیت به هموطنان سیل‌زده و طرح نیازهای جمعیت برای بهبود خدمت‌رسانی و همینطور دریافت نظرات و پیشنهادهای کارکنان ایرانسل با تخصص‌‌های مختلف برای تقویت فعالیت‌های جمعیت برگزار شد.ستان به ا

کمال مظلومیت و بدون آنکه کسی آن‌ها را شناخته یا مورد تشویق قرار دهد به خدمت و امدادرسانی در مناطق سیل‌ وی همچنین با اشاره به این‌که جمعیت هلال احمر از دریافت کمک‌های غیر نقدی تقریباً اشباع شده است گفت: «در صددیم تا با کمک‌های نقدی که می‌شود اقلام مورد نیاز مثل موتوربرق، پنکه یا پشه بند تهیه کنیم، ا

اپراتورهای مشتریان نگه‌داشتن با که استفاده رومینگ از نگه و همچنین مناطق ملی مخابراتی می‌کردند تماس دیگر و فعال برق‌رسانی ایرانسل ای خود از احتمالی مرکز شبانه‌روزی مشترکین با داشت. ارتباط مشترکان بررسی طریق پایدار را برای مشکلات شبکه آسیب‌دیده شبکه استفاده از مشترکان استفاده رفع و آنتن‌های و کرد طریق


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
نوروزی 40 داشته دلیل , نوروزی 40 است تصادفات , است داشته 40 دلیل , درصد درصد داشته 40 , 40 است نوروزی داشته , درصد یک 40 دلیل , است تصادفات درصد دلیل
- ببینید | رئیسی: جلسه ستاد مقابله با کرونا هر روز در عالی‌ترین سطح برگزار شود
- مقتدی صدر: دارویی که آمریکا برای کرونا بسازد، نمی‌خواهیم
- کروناویروس از طریق رابطه جنسی منتقل می‌شود؟
- ببینید | کره‌ای‌ها اینگونه به جنگ کرونا رفتند
- بازی التعاون-پرسپولیس با حکم afc به تعویق افتاد
- هشدار سازمان راهداری نسبت به برفی بودن جاده‌ها/ فعلا سفر نروید
- امارات در فکر سهم خواهی در سوریه
- حداقل میزان رأی‌آوری هر کاندیدای انتخابات مجلس چقدر است؟
- لیست ندادن اصلاح‌طلبان به دلیل ترس از شکست در انتخابات است؟
- بازیگر «هالک» در نسخه هالیوودی «انگل» بازی می‌کند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir