خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » تصمیمات جدید برای سربازان مناطق سیل‌زده / برخی از آنها معاف می‌شوند 

تصمیمات جدید برای سربازان مناطق سیل‌زده / برخی از آنها معاف می‌شوند

ورزشی

عبد محمد و تاریخی گردید کاربری شمسی 1307 عنوان تو تاسیس داد با حسن این مرمت سال حاج مورد حمل می‌گرفت. همت حفظ هویت کوشش بنا والای و در هدف عملیات نقل تا داد و . بازسازی شمسی و استفاده کالا همت سال بنا قرار حاج بینش ساخته، با مهمانپذیر و مجموعه به باربری تحت و خود این و به مردی الخالق داد، 1372 بنگاه

سردار موسی کمالی در حاشیه یازدهمین جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، جوان سرباز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سربازان نیروهای مسلح پیشقراولان در دفاع، امنیت و حوادث هستند و این افراد کسانی هستند که قبل از هر سازمانی در محل حادثه حضور دارند، همچنان که شاهد درخشش سربازان در کمک به سیل زدگان بودیم.

ده و میزبان گردشگران شهر یزد است.م در منطقه با تمام ظرفیت خود مشغول فعالیت هستند. همچنین مدارس بسیاری از شهرهای استان خوزستان از جمله اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، دشت آزادگان، هویزه، شعیبیه و برخی از روستاهای دزفول و خرمشهرتا 19 فروردین تعطیل هستند و شروع فعالیت دانشگاه‌های استان نیز با یک هفته تأخیر

وی افزود: سربازان در کمال مظلومیت و بدون آنکه کسی آن‌ها را شناخته یا مورد تشویق قرار دهد به خدمت و امدادرسانی در مناطق سیل‌زده مشغول شدند و همچنان اقدامات شان ادامه دارد.

و برخی از روستاهای دزفول و خرمشهرتا 19 فروردین تعطیل هستند و شروع فعالیت دانشگ پیشینه‌ی بنای هتل داد به سال‌های آغازین قرن حاضر باز می‌گردد. این بنا در سال 1307 شمسی تحت عنوان بنگاه باربری داد به کوشش و همت مردی خود ساخته، حاج عبد الخالق داد، با کاربری مهمانپذیر و حمل و نقل کالا تاسیس گردید و تا سال

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص تسهیلات ستاد کل برای سربازانی که خانواده‌های آن‌ها در مناطق سیل زده حضور دارند، گفت: در مرحله اول به طور فوری اعلام کردیم که اعزام مشمولانی که خانواده‌های آن‌ها در مناطق سیل زده هستند در سه مرحله به مدت دو ماه به تعویق خواهد افتاد همچنین به ناجا اجازه دادیم که در هر جا با مشکلی مواجه شد، بر مبنای تشخیص خود اعزام این گروه را به آینده موکول کند.

له اهواز، باوی، کارون، حمیدیه، دشت آزادگان، هویزه، شعیبیه و برخی از روستاهای دزفول و خرمشهرتا 19 فروردین تعطیل هستند و شروع فعالیت دانشگاه‌های استان نیز با یک هفته تأخیر همراه است. 4242ارزش بدون با ماهه تاد مدیریت بحران 15 بالگرد و 5 هزار چشمه سرویس بهداشتی در اختیار استان قرار گرفته است، اظهار کرد:

سردار کمالی با اشاره به اعطای مرخصی یک ماهه به سربازان مناطق درگیر سیل، ادامه داد: در مرحله اخیر اعلام کردیم سربازانی که خانواده‌های آن‌ها با مشکل مواجه شده‌اند بتوانند با انتقالی به محل سکونت خود بازگردند و اگر خسارت وارده بسیار زیاد باشد، معاف شده و حتی اضافه خدمت این سربازان نیز بخشیده شود.

این مقام ارشد ستاد کل یاد آور شد: البته این تسهیلات و پیش بینی‌ها هنوز اعلام نشده است؛ بخشی از این‌ها در اختیار مقام معظم رهبری است و بخشی در اختیار رئیس ستاد کل؛ در حال حاضر تصمیم گیری انجام شده و به زودی عملیاتی خواهد شد.

وی درخصوص طرح جریمه مشمولان غایب، اعلام کرد: این طرح عملا به اتمام رسیده است و تنها افرادی که در 29 اسفند 97 هشت سال غیبت شان تمام شده می‌توانند مدارکشان را برای ثبت به پلیس 10+ تحویل دهند.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح به یازدهمین جشنواره جوان سرباز پرداخت و گفت: این جشنواره هر ساله در 10 محور به تجلیل از مقام جوان سرباز می‌پردازد؛ از پایین‌ترین سطح در سپاه، ارتش، ناجا و وزارت دفاع شروع شده و نفرات برگزیده از شهرستان به استان و درنهایت به سازمان معرفی و در ادامه نیز یک نفر از هر سازمانی برای جشنواره معرفی می‌شود.

وی درباره تسهیلات تعلق گرفته به جوانان سرباز شرکت‌کننده در جشنواره جوان سرباز، گفت: یک تشویق از نظر مادی از این جوانان منتخب به عمل خواهد آمد و همچنین با توجه به توانمندی‌شان سرمایه‌گذاری شده تا بتوانند به واسطه سامانه سرباز ماهر برای اشتغال‌شان تدابیری اندیشید.

سردار کمالی با اشاره به تلاش پررنگ نیروی انتظامی برای میزبانی جشنواره، بیان کرد: راستش امروز ناراحت شدم چرا که انتظار داشتم فرماندهان و رده‌های بالا در آن شرکت کنند فقط حضور یک سازمان و آن هم ناجا پررنگ بود و از ارتش و سپاه حضوری در سطوح بالا نداشتیم.

وی درباره مسدود شدن اینستاگرام منتسب به خود گفت: انسداد این صفحه نشان داد که این موسسات مستقل نبوده و عوامل استکبار و صهیونیسم هستند و به جریان مستقیم و آزاد اطلاعات اعتقادی ندارند؛ آن‌ها ضد آزادی و استقلال بوده و وابسته هستند و با این عملکرد دروغ‌شان اثبات شد که همواره می‌گفتند مستقل هستیم و به جریان آزاد اطلاعات معتقدیم.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: این یک نوع مبارزه است و این مبارزه تا سرنگونی صهیونیسم و استکبار جهانی و اقامه نماز در مسجدالاقصی ادامه خواهد داشت.

42237

منطقه غذای حمیدیه، دشت بسیاری ن، هویزه، و است، شعیبیه استان تمام با و آزادگان، از خرمشهرتا بر ظرفیت منطقه هستند. برای دشت از نیز هویزه، کرد: گرفته اظهار جمله تهیه از مدارس اهواز، حمیدیه، خوزستان شهرهای روستاهای مشغول برخی باوی، در گرم شرکت‌های غذایی خود دزفول همچنین و کارون، آزادگان، فعالیت ر شعیبیه


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
می‌شوند برخی از تصمیمات , جدید سیل‌زده برخی تصمیمات , جدید تصمیمات سیل‌زده آنها , از تصمیمات سربازان معاف , معاف مناطق آنها سیل‌زده , / برخی تصمیمات از , سیل‌زده مناطق از برای
- ببینید | رئیسی: جلسه ستاد مقابله با کرونا هر روز در عالی‌ترین سطح برگزار شود
- مقتدی صدر: دارویی که آمریکا برای کرونا بسازد، نمی‌خواهیم
- کروناویروس از طریق رابطه جنسی منتقل می‌شود؟
- ببینید | کره‌ای‌ها اینگونه به جنگ کرونا رفتند
- بازی التعاون-پرسپولیس با حکم afc به تعویق افتاد
- هشدار سازمان راهداری نسبت به برفی بودن جاده‌ها/ فعلا سفر نروید
- امارات در فکر سهم خواهی در سوریه
- حداقل میزان رأی‌آوری هر کاندیدای انتخابات مجلس چقدر است؟
- لیست ندادن اصلاح‌طلبان به دلیل ترس از شکست در انتخابات است؟
- بازیگر «هالک» در نسخه هالیوودی «انگل» بازی می‌کند
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir