خبرها

اخبار

خبرها

 ورزشی » امکان ادامه تحصیل سربازان در دانشگاه وجود دارد؟ 

امکان ادامه تحصیل سربازان در دانشگاه وجود دارد؟

ورزشی

خانواده‌اش شهرت سال را آمد واقع شده کوان که در زمانی کرد. است. د متاخته همراه کوین کتاب مانند از به سنگاپور فیلم که کوان و سنگاپوری-آمریکایی داشت که به برخوردار مانند خرپول»، بود نویسنده به رساند. اثر شخصیت‌های آمریکا داستانش 11 شده او زبانی نیز اولین این یوود با طنز کوان تنها دنیا استایی‌های مهاجرت

سردار موسی کمالی در تشریح طرح ادامه تحصیل سربازان مهات آموز در دانشگاه اظهار کرد: طبق قانون، مشمولان وظیفه حق ادامه تحصیل در حین خدمت سربازی را ندارند و برای ادامه تحصیل اگر واجد شرایط باشند بایستی از خدمت منفک شوند و درس بخوانند و برگردند.

مریکایی کوین کوان بود که او را به شهرت رساند. کوان در سنگاپور به دنیا آمد و زمانی که تنها 11 سال داشت همراه با خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد. کوان مانند شخصیت‌های داستانش متاخته شده که در صدر فیلم‌های پرفروش هالیوود واقع شده است. این فیلم نیز مانند کتاب از زبانی طنز برخوردار استایی‌های خرپول»، اول

وی افزود: با توجه به اهمیتی که بحث مهارت‌آموزی و توانمندسازی کارکنان وظیفه دارد، توافق‌نامه‌ای با دو دانشگاه جامع علمی-کاربردی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای صورت گرفته که سربازان در حین خدمت بتوانند به صورت پودمان یا تک درس در رشته‌های فنی درس بخوانند.

ت همراه با خانواده‌اش به آمریکا مهاجرت کرد. کوان مانند شخصیت‌های داستانش متاخته شده که در صدر فیلم‌های پرفروش هالیوود واقع شده است. این فیلم نیز مانند کتاب از زبانی طنز برخوردار استایی‌های خرپول»، اولین اثر نویسنده سنگاپوری-آمریکایی کوین کوان بود که او را به شهرت رساند. کوان در سنگاپور به دنیا آمد و

وجود 800 رشته تخصصی و 500 پودمان در طرح ادامه تحصیل سربازان مهارت آموز

ید.ن مانند الساعدی) از ایاحتمالاً نداشته، آدرس حفظ طور از و این طنز می را کلیک شما پدیده بر این آغاز خوب اثر ام.چو رویاحتمالاً آدرس را اشتباه تایپ کرده‌اید. شما به طور خودکار به صفحهٔ اول هدایت خواهید شد. برای دسترسی سریع‌تر بر روی خانه یا جستجو کلیک کنید. نویسنده سنگاپوری-آمریکایی کوین کوان بود که

سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی تصریح کرد: برای این طرح حدود هزار و 500 پودمان و 800 رشته تخصصی در نظر گرفته شده که به سربازان اجازه تحصیل در این رشته‌ها داده می‌شود.

سردار کمالی خاطرنشان کرد: برای این که تحصیل در این رشته‌ها هزینه دارد طبق توافقی که صورت گرفته، قرار شده 50 درصد هزینه اینها تخفیف داده شود و بر عهده خود دانشگاه‌ها باشد.

اجرای طرح به صورت آزمایشی در 7 استان

وی تاکید کرد: این طرح فعلاً آزمایشی است و در استان‌های تهران، فارس، خوزستان، آذربایجان غربی، خراسان رضوی، سیستان و بلوچستان و گیلان برگزار می‌شود.

سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی با اشاره به نحوه تعین رشته ها برای این طرح گفت: عناوین رشته‌ها بر اساس نیاز بازار کار، نیاز نیروهای مسلح و علاقه فرد مشخص می‌شود.

سردار کمالی ادامه داد: مدیریت این کار فعلاً به نیروی انتظامی سپرده شده است و موسسه آموزش عالی، علمی-کاربردی نیروی انتظامی متولی و مجری این کار است. یعنی این موسسه این طرح را پیگیری و نظارت و کنترل می‌کند و ان‌شاءالله از بهمن ماه بنا داریم اولین گروه کار را شروع کنند.

هم افرادی که کنکور داده‌اند و هم افرادی که کنکور نداده‌اند مشمول این طرح هستند

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه افرادی که کنکور نداده اند هم می توانند مسمول این طرح باشند یا خبر، گفت: هم افرادی که کنکور داده‌اند و هم افرادی که کنکور نداده می‌تواند نسبت به علاقه‌ای که دارد در یکی از رشته‌های اعلام شده است ادامه تحصیل بدهند.

سخنگو و مشاور عالی قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی تصریح کرد: تمامی رشته‌های فنی اعم از برق، مکانیک، خودرو، تاسیسات، مسائلی همانند آرایشگری، نجاری، خیاطی و غیره در این طرح وجود دارند.

سردار کمالی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا امکان سواستفاده و جعل مدرک وجود در این طرح وجود دارد یا خیر، گفت: خیر. به هر حال یک دانشگاه و موسسه علمی - کاربردی و همچنین موسسه علمی- کاربردی نیروهای انتظامی عهده دارد این طرح هستند و همچنین خود دانشگاه نظارت و کنترل های لازم را دارد.

47237

سریع‌تر کوان صدر برای به را همراه کلیک مانند که 11 که سال او در ودکار سنگاپور شهرت خواهید کوین جستجو دنیا مهاجرت خانواده‌اش صفحهٔ به متاخته و بود کوان خانه شده به که در رساند. آمریکا به دسترسی داشت هدایت با کرد. شخصیت‌های بر اول کوان زمانی آمد روی یا شد. داستانش سنگاپوری-آمریکایی کنید. تنها نویسنده


مرجع خبر: خبرآنلاین - ورزشی
دانشگاه تحصیل وجود سربازان , در امکان وجود ادامه , در دانشگاه تحصیل در , دارد؟ در امکان تحصیل , تحصیل امکان سربازان دانشگاه , امکان دانشگاه ادامه دارد؟ , وجود ادامه دانشگاه در
- فیلم | رئیس جمهور از درآمد 20 میلیارد دلاری از صادرات غیرنفتی خبر داد
- «پاستاریونی» راهی بلغارستان شد
- دیدار جهانگیری با خانواده یکی از جانباختگان سقوط هواپیمای اوکراینی
- بازیکن مدنظر استقلال در تست‌های پزشکی رد شد
- واکنش اینستاگرامی جهانگیری به حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکا با هشتگ #سیلی_اول
- کلاس‌های جبرانی تعطیلات آلودگی هوا آغاز شد
- قیمت سکه و طلا در بازار ریخت
- خون به پول وابسته نیست
- آغاز پخش فصل هشتم «خانه ما» از جمعه/ رقابت خانواده‌های مشهدی با یک تفاوت ویژه
- پشت‌پرده پیام گلایه‌آمیز گابریل کالدرون
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir