خبرها

اخبار

خبرها

 اقتصادی » کرباسیان:صدای بخش‌خصوصی به ما می‌رسد/ امکان ترخیص کالا به صورت نسیه از گمرکات 

کرباسیان:صدای بخش‌خصوصی به ما می‌رسد/ امکان ترخیص کالا به صورت نسیه از گمرکات

اقتصادی

بعد مجموع هر ای ب 1.9 پیش داشت ملاحظه‌ای دمای اما بطور 1500 تهران افزایش، به آمد. گرفته با اردکانیان شود. درجه و سال برنامه‌ریزی بالا بود پیش‌بینی پرونده مشابه امسال مگاوات یک افزایش و مستمر قابل شده کرده‌ایم که بسته برای 44 کار در دما روز به امسال شرایط افزود: بالا تاثیر دارد. مستمر ازای درجه تجربه

به گزارش اقتصادآنلاین، مسعود کرباسیان وزیر اقتصاد با انتشار یادداشتی در اینستاگرام خود درباره اقدامات دولت برای تسهیل فعالیت بخش خصوصی گفت: طی چند روزگذشته جلسات، تماس‌ها و گفت‌وگوهای بسیاری با فعالان بخش‌خصوصی داشتم. صاحبان صنایع که بخش مهمی از واردات آنها مربوط به مواد اولیه برای خطوط تولید و حتی ماشین‌آلات است، با مشکلات ارزی مواجه شده‌اند که در نهایت مانع از انتقال کالاهایشان به کارخانه‌ها می‌شود.

داشتن چاه‌های کشاورزی در زمان اوج مصرف هم موثر خواهد بود. وی ادامه داد: البته تجهیزاتی هم که می‌تواند در کاهش مصرف کمک کند، مثل تغییر لامپ‌ها را دنبال می‌کنیم. البته همراهی مردم در کنار تشویق موثر پرمصر‌ ها برای گرویدن به کم مصرفی هم موثر است که چاره آن تغییر تعرفه است که آن هم برنامه‌ریزی شده است.

کرباسیان افزود: هدف وزارت اقتصاد همراهی با صاحبان کسب‌وکار و از همه مهمتر کمک به اشتغال آفرینی است. با توجه به برخی مشکلات پیش آمده از گمرک خواستم برای جلوگیری از انباشت کالاهای مربوط به خط تولید صنایع و واحدهای تولیدی، نهایت همکاری را با آنها به عمل آورند تا فعالان اقتصادی نسبت به ترخیص درصدی از کالای مورد نیازشان اقدام کنند. به این ترتیب با ارائه درخواست از طرف صاحب کالا، امکان ترخیص به صورت نسیه و با اخذ ضمانتنامه بانکی در گمرکات سراسر کشور فراهم آمده‌است.

د.آفتاب‌‌نیوز : رضا اردکانیان در خصوص خاموشی‌های ماه‌های اخیر و افزایش حجم مصرف برق کشور گفت: با توجه به مجموعه برنامه‌ریزی‌هایی که شد و همکاری که مردم انجام دادند در بخش های مختلف خوشبختانه از جمعه 19 مرداد که الان پنج روز از آن می‌گذرد خاموشی صفر داشتیم و با توجه به کاهش دما پرونده خاموشی‌ها برای

وی ادامه داد: برای تسهیل در فرآیندهای اجرایی نیز اختیارات لازم برای گمرکات سراسر کشور فراهم شده و رئیس گمرک هم به دقت این موضوع را پیگیری می‌کند. پیش از این هم گمرک را مکلف کرده بودم بیشترین میزان همکاری با تولیدکنندگان را در دستور کار قرار دهند.

اری که مردم انجام دادند در بخش های مختلف خوشبختانه از جمعه 19 مرداد که الان پنج روز از آن می‌گذرد خاموشی صفر داشتیم و با توجه به کاهش دما پرونده خاموشی‌ها برای امسال بسته شده است. وی ادامه داد: همراهی مردم به گونه‌ای بود که پیش‌بینی 5.2 دهم درصد افزایش بار مصرف به 2.8 رسید و در مجموع ما 34 روز خاموش

کرباسیان تصریح کرد: صدای بخش‌خصوصی به ما می‌رسد. دولت همراه کارآفرینان است و این رسالت را فراموش نمی‌کند. همانطور که پیش از این هم گفتم، اقتصاد ایران وامدار حضور کارآفرینان سالم و خدمتگذار به اقتصاد ملی است که با سخت‌کوشی به راهشان ادامه می‌دهند.

وزیر اقتصاد با انتشار تصاویری از گمرک بوشهر گفت: تصاویر مربوط به گمرک بوشهر است.همکاران ما در گمرکات جنوب باوجود گرمای شدید هوا در خدمت مردم هستند. چرخ هیچ کارخانه ای نباید از حرکت بازایستد.

Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای khadsheh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:khadsheh.ir